Про нас

 

 Компанія "Кліматична техніка для дому" рада запропонувати Вам якісні рішення щодо обігріву та охолодження повітря, очищення та вживання води.

Наш колектив вже не один десяток років є оптово-роздрібним представником кліматичної техніки таких відомих торгових марок, як:

  • Cooper&Hunter, OLMO, TOSOT, Neoclima (кондиціювання повітря)
  • LEBERG (теплові насоси)
  • Immergaz, Roda (газові котли та колонки)
  • ін.


У нас невеликий, але дуже дружний колектив однодумців, де інтереси клієнта ставляться вище за інтереси власного збагачення. Задоволений покупкою саме у нас клієнт – мета нашої з Вами співпраці!

Наші висококваліфіковані менеджери допоможуть Вам з вибором, покупкою, оплатою, доставкою товару і, звичайно ж, із задоволенням проконсультують при необхідності і після покупки.

Ми впевнено тримаємо лідерство у ціновій політиці на українському ринку в сегменті кліматичної техніки завдяки довгостроковій співпраці безпосередньо з виробниками продукції. Роздрібні ціни на більшість товарів нашого інтернет-магазину приємно здивують Вас, можете не сумніватися.

Наша кампанія готова відправити обраний товар практично в будь-яку точку нашої країни - від моменту замовлення та оплати товару до моменту відправлення проходить не більше 1 години, що є нашою перевагою перед конкурентами. Свою кліматичну техніку Ви отримаєте швидко та в обумовлений термін.

Зупиніть свій вибір на нас, компанії "Кліматична техніка для дому" – це буде правильний вибір! Доступна ціна, оперативне оформлення замовлення, якість продукції, що окупається і швидка доставка - гарантована!


Наші документи

(нажміть на картинку для збільшення)


 Наші майстри

Контакти

(097) 100 97 97

(067) 77 69 444

(050) 377 84 57

(098) 37 57 973

hozmag4104@gmail.com

   

Разробка

Інтернет-магазин розроблений

та підтримується в компанії

WEBO

webo.in.ua - Ваш надійний партнер

 

Top