Доставка товару

Наш магазин пропонує  зручний та швидкий спосіб доставки всією Україною.

Товар доставляється на склад, обраної Вами компанії у Вашому місті. Для отримання необхідно пред'явити паспорт та номер вантажної декларації. Надсилання бажано отримати протягом 5 днів з моменту приходу вантажу, з 6-го дня компанія братиме додаткову оплату за зберігання.

Термін доставки та вартість Ви можете подивитися на сайті компанії.

Замовлений товар ми можемо надіслати перевізниками:

 

 Вигідні онлайн-покупки побутової техніки та електроніки тепер можна отримувати у відділеннях вказаних вантажоперевізників.

Вартість доставки

  • Дрібна побутова техніка - від 35 грн.
  • Велика побутова техніка - від 139 грн.

Оплата провадиться виключно за вартість товару та доставку, додаткові оплати при отриманні замовлення у відділенні вантажоперевізника не стягуються. Вартість доставки вказана за одиницю товару. Точні ціни можна дізнатися на сайті вантажоперевізника, за потреби можете уточнити вартість доставки у менеджера сайту.

Терміни доставки

  • Відповідно до графіка доставки транспортної кампанії.
  • Дату доставки та зручне для отримання покупки відділення у Вашому місті Ви можете погодити з оператором інтернет-магазину під час підтвердження замовлення.

Як оформити доставку

  1. При реєстрації на сайті вкажіть Ваше місто (якщо покупка оформляється "В один клік" - можете у коментарі до замовлення вказати бажану транспортну кампанію, номер відділення та місто проживання).
  2. Також місто можна вибрати або змінити безпосередньо під час оформлення замовлення.
  3. Оформляючи замовлення, виберіть спосіб доставки та заповніть персональні дані, включаючи відділення транспортної кампанії, в якому Ви хочете отримати замовлення.
  4. Для підтвердження замовлення зв'яжеться менеджер інтернет-магазину, який уточнить, в якому відділенні Вам буде зручно забрати покупку і відповість на Ваші запитання.
  5. Про прибуття замовлення у відділення Ви будете повідомлені SMS-повідомленням вантажоперевізника із зазначенням номера накладної. Важливо: Ваше замовлення безкоштовно зберігатиметься у відділенні протягом 5 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну Ви не отримаєте замовлення, товар буде повернено до інтернет-магазину.
  6. При отриманні замовлення у відділенні транспортної кампанії необхідно вказати номер накладної із SMS-повідомлення та пред'явити паспорт. Перед оплатою обов'язково перевірте Ваше замовлення на відповідність до витратної накладної.

Контакти

(097) 100 97 97

(067) 77 69 444

(050) 377 84 57

(098) 37 57 973

hozmag4104@gmail.com

   

Разробка

Інтернет-магазин розроблений

та підтримується в компанії

WEBO

webo.in.ua - Ваш надійний партнер

 

Top